Приватне БТІ «А++»

Як узаконити технічний поверх

Сьогодні є можливість викупити горище, тим самим отримавши додаткове приміщення. Воно може використовуватися по-різному.

Що таке технічний поверх

Технічний поверх – це повноцінний нежитловий поверх, який призначений для прокладання комунікацій та розміщення інженерного обладнання. Він може бути або в підвалі, в середній частині будинку і на горищі. У сучасних будинках на таких поверхах є вільні приміщення, які не належать до житлового фонду. Їх використовують в різних цілях, які не пов'язані з проживанням людей.
Оформление технического паспорта на квартиру
Чи можна жити на технічному поверсі

Приватизація вільних приміщень горища дозволяє значно збільшити квартиру, якщо квартира знаходиться під ним. Один із найпопулярніших варіантів – створення дворівневої квартири. Це можливо, якщо параметри горища дозволяють ввести їх у житловий фонд. Приміщення з висотою стелі нижче 2.5 метрів можна використовувати лише як підсобні.

Приєднання горища супроводжується дотриманням певних умов через процедуру реконструкції. Приватне БТІ «А++» виконує всю необхідну роботу з документацією, допомагаючи своїм клієнтам отримати бажаний результат у найкоротший термін.
Оформление технического паспорта на квартиру
Як узаконити горище над квартирою

Найпоширеніший спосіб у будинках нової будівлі – це приєднання горища до квартири.
Для того, щоб його здійснити, необхідно:
  • упевнитися у технічній можливості приєднання (сюди входить перевірка перегородок, прокладання комунікацій тощо);
  • отримати згоду від власників сусідніх квартир;
  • погодити це питання з балансоутримувачем.
Перелічені вимоги є обов'язковими, без них узаконити технічний поверх неможливо. Самозахоплення горища призводить до штрафів і судових розглядів за позовом сусідів чи виконавчої служби. Краще одразу розпочати приватизацію технічного поверху згідно із законом.

Оформлення горища у власність самостійно без юридичних та технічних знань – справа досить складна та нервова. Воно пов'язане з походами по інстанціях та різними нюансами, без яких не обходиться в питаннях володіння колективною власністю. Тому простіше та розумніше звернутися до фахівців.

Приватне БТІ «А++» грамотно та оперативно проведе приєднання технічного поверху до квартири. З нами вигідно та зручно співпрацювати – всю технічну, юридичну та бюрократичну роботу ми беремо на себе. Нашим клієнтам залишається лише отримати готові документи.

Більш детальну інформацію можна отримати під час безкоштовної консультації з нашими фахівцями. Ми завжди раді допомогти вам у питаннях, пов'язаних із оформленням різноманітних документів на нерухомість. Телефонуйте нам або залиште свій номер у формі на сайті. Ми вам передзвонимо.

Легалізація самовільних
забудов за 1 місяць