Приватне БТІ «А++»

Як узаконити перепланування

Існує два поняття, які часто плутають через незнання – це реконструкція та перепланування. Їх поєднує наявність змін в об'єкті нерухомості, які мають бути відображені у технічній документації. Розглянемо, як оформити перепланування і що це таке.

Перепланування та реконструкція

Співробітники БТІ «А++» за короткий термін оформлять вам усі документи, необхідні для легалізації самовільних будівель, реконструкцій та перепланувань.

З нами буде закрито питання про те, де взяти дозвіл на будівництво та реконструкцію приватного будинку, будь-якого іншого житлового та нежитлового об'єкту нерухомості. Приватне БТІ працює швидше за державне, без неприємних нюансів і бюрократії. Це дозволяє нашим клієнтам витрачати мінімум власних сил та часу, оперативно отримуючи професійно оформлену та офіційно завірену документацію.

Ключова відмінність понять, що розкриває їх суть:
  • перепланування виконується без втручання в несучі конструкції та не вимагає попереднього дозволу (має на увазі внутрішні зміни об'єкта без порушення його меж та розмірів);
  • реконструкція проводиться з втручанням у несучі стіни, інженерні мережі чи огороджувальні конструкції, тому заборонена без отримання дозвільних документів (у її ході може змінюватись геометрична форма та функціональне призначення об'єктів).
Перепланування – це зміна внутрішнього плану квартири, будинку чи нежитлового об'єкту. Вона включає ремонтно-будівельні роботи, які описані у першому пункті Постанови Кабміну № 406 від 07.06.2017 р. Відповідно до нього перепланування проводиться без спеціального дозволу від регулюючих органів та подальшого введення в експлуатацію.
Оформление технического паспорта на квартиру
Узаконити перепланування під ключ

Оскільки дозвіл на перепланування будівлі не потрібен, після його здійснення не потрібно сплачувати штраф і стикатися з труднощами, які є неминучими при самовільній реконструкції. Тобто ціна питання помітно нижча. Проте вносити зміни до документів за допомогою БТІ все одно доведеться.

Наші спеціалісти розкажуть, як оформити перепланування квартири чи будинку в Україні, та візьмуть на себе всю роботу у форматі «під ключ». Для цього необхідно звернутися до нас по телефону або залишити заявку на веб-сайті.

Що означає узаконити реконструкцію

Факти проведення будівельних робіт без дозволу на реконструкцію об'єкту – не рідкісне явище в Україні. Причини бувають різними – від наївного незнання законів до небажання стикатися з бюрократією та витрачати час на ходіння інстанціями.

Отримати дозвіл на реконструкцію у державних структурах справді буває складно. І ще важче узаконити самовільні зміни у будинку. Але сьогодні ці питання мають альтернативне рішення, якого не було раніше. Уникнути ходіння по кабінетах і значно заощадити час можна, звернувшись до приватного БТІ «А++». Усі документи, включно з проектом, будуть правильно оформлені кваліфікованими фахівцями.

Реконструкція будинку без дозволу (незаконна) обов'язково має бути узаконена – тобто приведена у відповідність до вимог законодавчих актів та нормативних положень. Якщо цього не зробити, виникають такі проблеми:
  • об'єкт нерухомості неможливо оформити на іншого власника під час продажу, дарування, успадкування, заповіту;
  • такі приміщення не можна здавати у найм;
  • власнику об'єкта загрожує адміністративна і часом навіть кримінальна відповідальність.

Останній пункт пов'язаний з тим, що неправильно зроблена реконструкція загрожує руйнуваннями, через що можуть постраждати люди. У багатоквартирному будинку виникає ризик для сусідів.
Оформление технического паспорта на квартиру
Як узаконити перепланування

Зі зміною внутрішнього плану об'єктів все набагато простіше. Хоча для проведення таких робіт необхідно точно знати, які стіни є несучими, щоб не торкнутися їх під час ремонту.

Для того, щоб узаконити перепланування, необхідно:
  • відобразити у технічному паспорті фактичні зміни об'єкта;
  • за необхідності провести реєстрацію права власності у держреєстрі

У БТІ «А++» це робиться швидко та максимально комфортно для клієнтів.
У нас ви можете дізнатися:
  • скільки коштує узаконити вже зроблене перепланування у БТІ;
  • чи можна її провести заднім числом;
  • який порядок дій і з чого почати;
  • які документи брати із собою у БТІ;
  • як легалізувати зміни у нерухомості через суд;
  • що робити, коли власник нерухомості помер, не встигнувши узаконити зміни;
  • хто надає дозвіл на реконструкцію.

Це не всі питання, що виникають у наших клієнтів. Отримати відповідь можна під час безкоштовної консультації. Вартість оформлення документів залежить від конкретних параметрів нерухомості, складності та кількості роботи. Вона розраховується індивідуально.

Легалізація самовільних
забудов за 1 місяць