Приватне БТІ «А++»

Що вибрати – типовий чи індивідуальний проект

Будівництво будь-якого об'єкта починається з розробки та оформлення проекту. Тільки в такому випадку можна гарантувати отримання дозволу на будівництво будівель від державних органів, а також виключення помилок на стадіях створення споруд. Проектна документація дозволяє розрахувати витрати на будівництво та визначити терміни закінчення робіт.

Приватне БТІ «А++» надає весь спектр послуг із створення архітектурних проектів різного виду та складності. Комплекс проектних робіт включає консультації та розробку концепції, виконання робочої документації у необхідному замовнику або повному обсязі. Наші фахівці, враховуючи ваші потреби та побажання, підкажуть вам, що вибрати – типовий чи індивідуальний проект, – а також проконсультують вас щодо особливостей, переваг та недоліків кожного рішення.
Оформление технического паспорта на квартиру
Відмінності типового та індивідуального проектування

Вибираючи типовий проект, замовник повинен розуміти, що таке рішення не дозволить звести унікальний за зовнішнім та внутрішнім оформленням будинок. Адже цей варіант планування майбутньої споруди може використовуватися багаторазово. Однак такий проект дозволяє отримати низку переваг:
 • Дозволяє визначити кінцеву вартість ще на стадії створення плану будівництва і, відповідно, грамотно використати кошти.
 • Типові проекти користуються високим попитом у сімей із середніми доходами, оскільки дозволяють побудувати добротний, надійний будинок недорого.
 • Багаторазове використання дозволило внести покращення на основі отриманого досвіду, щоб збудований будинок був максимально комфортним та функціональним.
 • Вибираючи типовий проект, ви можете бути впевнені в отриманні позитивного результату по закінченню будівництва. З таким планом ви застраховані від помилок або неприємних несподіванок. Типовий проект допомагає правильно організувати простір та раціонально використовувати кожен сантиметр доступної площі.

Проект, розроблений відповідно до вимог замовника з нуля, називається індивідуальним. Він дозволяє реалізувати мрії про ідеальний будинок. Основні переваги індивідуального проекту:
 • Унікальні архітектурні рішення та не схоже на інші зовнішнє оформлення будівель.
 • Абсолютна відповідність вимогам та побажанням клієнта з урахуванням технічних даних ділянки.
 • Унікальні об'ємно-планувальні рішення.

Основні відмінності типового та індивідуального проектування:
 • Термін підготовки типового проекту з урахуванням умов ділянки становить 7-14 днів. На розробку та оформлення індивідуального рішення потрібно не менше 3 місяців.
 • Термін будівництва за типовим проектом, зазвичай, становить від 1 місяця, а за індивідуальним - від 6 місяців.
 • У першому випадку допускається будівництво самотужки. За реалізації індивідуального проекту такий підхід неможливий.
Оформление технического паспорта на квартиру
Головні особливості індивідуального та типового проектування полягають у суттєвій різниці у вартості планування будівництва таких видів, можливості внести зміни ще на стадії планування і, таким чином, реалізувати найсміливіші фантазії та створити будинок мрії. Якщо хочете заощадити, вибирайте перевірені рішення.

Однак у деяких випадках фахівці радять відмовитись від типового проекту:
 • Якщо планується будівництво будинку для великої родини. У такому разі спорудою потребує особливого планування.
 • Якщо ви хочете побудувати будинок в регіоні із суворим кліматом.
 • У сім'ї є люди з особливими потребами.

Поза сумнівом, індивідуальний проект гарантує найкраще розташування об'єкта на ділянці, раціональне використання кожного сантиметра доступної площі та відповідність усім побажанням та вимогам замовника. Ви зможете створити будинок мрії із унікальним оформленням фасадів. Оригінальний вигляд будівлі дозволить виявити свою індивідуальність. Проте не робіть поспішних висновків щодо споруд, збудованих за типовим проектом. Сучасні рішення - це красиві, ергономічні, практичні споруди. Ми готові запропонувати вам великий вибір варіантів будинків, тому впевнені, що біля вас не виявиться ідентичної будівлі.

Проєктування об'єктів будівництва
від 10 днів