Приватне БТІ «А++»

Проектування будинків - скористайтесь послугами професіоналів

Плануючи здійснити будівництво будинку будь-якого виду - невеликого заміського будинку, котеджу або навіть гаража - вам доведеться не тільки подбати про покупку відповідної ділянки, визначити приблизні витрати на зведення об'єкта, але й підготувати всі необхідні документи. Щоб вкладені кошти себе виправдали, а при будівництві було дотримано всіх чинних норм і правил, проектування будинків слід довірити фахівцям.

Приватне БТІ «А++» пропонує весь комплекс послуг з виготовлення проектної документації різної складності для зведення будівель різних видів. Ми гарантуємо, що при будівництві об'єкта враховуватимуться особливості ділянки, а також потреби та побажання замовника. Кожен архітектурний проект розробляється та оформляється відповідно до всіх діючих будівельних норм та правил.
Оформление технического паспорта на квартиру
Архітектурний проект - що це таке

Будівельна документація, а саме архітектурний проект, включає докладний опис усіх рішень для зведення надійних та безпечних об'єктів. Грамотне планування робіт дозволяє зменшити собівартість та терміни будівництва. Архітектурний проект потрібен для того, щоб державні органи змогли переконатися у дотриманні всіх норм та державних вимог щодо зведення будівель різного призначення: приватних будинків, котеджів, житлових приміщень (прибудов), об'єктів для комерційного використання та ін.

Виготовленням необхідної документації, що дозволяє визначити зовнішній вид та внутрішню структуру об'єктів, займаються спеціалісти приватного БТІ «А++» у м.Київ. Під час розробки архітектурного проекту враховуються всі основні будівельні конструкції, і навіть інженерні рішення. Детальна документація дозволяє будівельникам не допускати помилок та втілити всі ідеї замовника у реальність.

Що входить до проекту приватного будинку – склад основної документації:
  • Генеральний план. Схема ділянки, включаючи об'єкт будівництва із зазначенням відстані (м²) до меж розділу.
  • Архітектурні та конструктивні рішення: розробка фасадів, планування кожного поверху будинку, креслення кроквяної системи та даху, максимально деталізоване опрацювання несучого конструктиву будівлі. Важливо пам'ятати, що під час компонування приміщень слід враховувати умови ділянки.
  • Перелік технічних пристроїв, які забезпечують життєдіяльність будинку.
  • Пояснювальна записка, що складається з короткого опису прийнятих рішень.
Архітектурний план можна доповнювати іншими пунктами з огляду на специфіку споруди. Кожен співробітник архітектурно-конструкторського бюро «А++» має профільну освіту і має багатий досвід у сфері створення максимально деталізованих та надійних проектів будівель різного призначення, при цьому він розробляє ту частину проекту, в якій він спеціаліст. Ціни на послуги професіоналів вас приємно порадують. Щоб замовити оформлення архітектурного проекту під ключ, зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. Наші фахівці проконсультують вас щодо термінів виконання замовлення та зможуть точно визначити, скільки коштуватиме весь спектр послуг, а також нададуть коротку інструкцію проекту.
Оформление технического паспорта на квартиру
Види архітектурних проектів

Ми пропонуємо послуги у сфері розробки та оформлення архітектурних проектів таких видів:
  • типових (готових);
  • індивідуальних;
  • ескізних;
  • робочих.
Готові проекти призначені для багаторазового використання. Індивідуальні (нові) рішення також включають усі необхідні розділи документації з урахуванням стадій та особливостей будівництва різних видів будівель. Ескізні проекти допомагають замовнику візуально уявити, як виглядатиме споруда. План будівництва включає попереднє проектування споруди для оцінки його основних характеристик, зовнішнього вигляду та планування робіт. Заключна стадія в архітектурно-будівельному проектуванні - це робочий проект, що включає всі необхідні моменти безпосередньої підготовки до будівництва об'єкта.

Вам більше не доведеться витрачати дорогоцінний час на те, щоб дізнатися де замовити якісний, деталізований архітектурний проект і хто робить креслення.

Наше бюро надає весь спектр послуг із розробки проектів різних рівнів складності. Цікавитесь, чи можна купити будинок без паспорта? Звертайтеся за консультацією до спеціалістів приватного БТІ «А++». Ціна послуг та терміни оформлення необхідної документації розраховуються індивідуально.

Проєктування об'єктів
будівництва від 10 днів