Приватне БТІ «А++»

Проект мансарди

Останнім часом при будівництві будинків дедалі частіше стали робити мансардні поверхи. Таке рішення дозволяє заощадити – воно обходиться дешевше за двоповерховий варіант. Але це не єдина перевага мансарди. У ній можна облаштувати кімнату в модному стилі, який обумовлений формою стелі, що повторює лінії даху.

Зробити мансарду можна у житловому будинку, при необхідності змінивши форму даху. Для цього необхідно підготувати проект мансарди. Із цим питанням ви можете звернутися до спеціалістів приватного БТІ «А++». На вас чекає оперативне виконання роботи та отримання готової документації, що повністю відповідає вашим запитам.
Оформление технического паспорта на квартиру
Відмінність мансарди від горища

Мансарда - це житлове приміщення з висотою стін, достатньою для комфортного проживання будь-якої пори року. Від повноцінного другого поверху вона відрізняється формою стелі та наявністю зон, де людина може перебувати не на повному зрості. Мансарда утеплена та оснащена опаленням.

Горище – це холодний простір під дахом, непридатний для життя. Як правило, воно має нижчу стелю, ніж мансарда. Звичайні горища неможливо переобладнати в мансардні приміщення за допомогою монтажу вікон та опалення. Для цього необхідно проводити реконструкцію не лише даху, а й будинку, додаючи повноцінні сходи з першого поверху. Горище можна використовувати тільки для зберігання речей та тимчасового перебування людей у теплу пору року.

На відміну від горища, мансарда належить до житлового простору будинку, що відображено у техпаспорті.
Оформление технического паспорта на квартиру
Проектування мансардного поверху

У проектну документацію будинку входить план мансардного поверху (креслення). При підготовці до будівництва потрібно одразу визначитися, чи простір під дахом використовуватиметься для житла. Від цього залежить отримання будівельного паспорту та подальше оформлення технічного паспорту будинку.

Будівництво будинку за всіма правилами з урахуванням проекту мансарди дозволить уникнути проблем при переоформленні на іншого господаря або можливість дорожче продати будинок. Вартість проектування будинку з мансардою або без практично не відрізняється.

Проектування мансард входить до переліку послуг приватного БТІ «А++». Ми підготуємо всю документацію та вирішимо будь-які питання щодо оформлення будівництва та техпаспортів, реконструкції, легалізації самобудів, технічного та архітектурного нагляду.

Ваш проект мансардного поверху буде виконано оперативно та недорого. Залиште свою заявку або зв'яжіться з нами за вказаним телефоном. Консультація безкоштовна.

Легалізація самовільних
забудов за 1 місяць