Приватне БТІ «А++»

Переведення творчої майстерні у квартиру

Коли приміщення відповідає вимогам, що висуваються до житлових об'єктів, перевести творчу майстерню до квартири не так складно. Якщо ж не відповідає – необхідно провести необхідну реконструкцію, після чого вивести до житлового фонду.

Що таке творча майстерня

Назва цього типу нерухомості обумовлено його призначенням. Творча майстерня – це приміщення, яке використовується для фотостудії, гуртка за інтересами, написання картин тощо.

Юридично у ній не можна проживати та прописатися. Але фактично таке помешкання може повністю відповідати умовам житлового фонду. Найчастіше творчі майстерні знаходяться у багатоквартирних будинках. Якщо вивести творчу майстерню до житлового приміщення, комунальні послуги розраховуватимуться за нижчими тарифами, з'явиться можливість оформити реєстрацію та продати, подарувати чи закласти у банку даний об'єкт нерухомості як звичайне житло.
Оформление технического паспорта на квартиру
Чи можна перевести творчу майстерню до житла

Переведення творчої майстерні в житловий фонд здійснюється швидко лише у тому випадку, коли об'єкт відповідає його умовам. Але оскільки такі приміщення найчастіше знаходяться на технічних поверхах, у них необхідно провести певні зміни.

Умови, яким має відповідати потенційна квартира:
  • розташування у житловому будинку;
  • наявність необхідних комунікацій – електромережі, водопроводу та газопроводу (якщо він є та його варто використовувати на даному об'єкті);
  • у приміщенні дотримано всіх заходів безпеки;
  • несучі конструкції цілі та надійні.
Щоб за документами вивести творчу майстерню до житла, потрібно змінити його юридичний статус, зареєструвати право власності та взяти витяг з Держреєстру про володіння квартирою.
Оформление технического паспорта на квартиру
Як вивести творчу майстерню у квартиру

Спочатку потрібно визначити, чи можлива реконструкція, яка дозволить створити усі зручності. І якщо так, то зробити приміщення повністю відповідним житловому фонду. Далі займатися оформленням необхідної документації, результатом якої стане отримання готового пакету на житлову нерухомість. У цьому вам допоможе приватне БТІ "А ++". Ви отримаєте вичерпну безкоштовну консультацію та зможете повністю довірити нам весь процес переоформлення.

Фахівці нашої компанії позбавлять вас від рутини, помилок і бюрократії. Питання, як перевести творчу майстерню в квартиру, вам буде закрито швидко і недорого. Вартість наших послуг розраховується індивідуально, оскільки у кожному конкретному випадку вирізняється обсяг робіт.

Складність завдання залежить від:
  • розташування об'єкта;
  • можливостей із забезпечення необхідних умов для проживання
  • наявної технічної документації.
Приватне БТІ "А++" дає своїм клієнтам можливість отримати готовий результат "під ключ". Зв'яжіться із нами по телефону або залиште заявку на сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання!

Зміна функціонального призначення
об'єкту нерухомості за 2 місяці