Приватне БТІ «А++»

Оформлення землі у власність

Кожен громадянин України має можливість зареєструвати право власності на земельну ділянку, скориставшись програмою приватизації. Вона дається лише один раз.

Чи потрібно приватизувати землю під приватним будинком

Приватизація земель – це безоплатна передача їх у приватну власність із державного чи комунального володіння. Оплачується лише держмито, робота із вимірів, підготовки документації, оформлення реєстрації.

Доплачувати потрібно лише у випадках, коли розмір ділянки перевищує прописані в нормативних актах обмеження. Ця ціна незрівнянно менша від тієї цінності, яку має земельна ділянка.

Досі багато громадян не знають, навіщо приватизувати землю. Вони думають, що це марна трата часу та грошей, оскільки земля і так перебуває у їхньому користуванні. Насправді, можливість безкоштовно отримати ділянку у власність – справжній подарунок від держави, якою обов'язково потрібно скористатися.

Право власності на ділянку дозволяє:
  • продати, обміняти, подарувати;
  • залишити у спадок;
  • взяти кредит під заставу;
  • передати у найм;
  • використовуватиме забудови, реконструкції тощо.
Якщо на ньому є самовільні будівлі, потрібно спочатку оформити документи на землю, щоб узаконити самобуд. Оформлення землі у власність спрощує процес узаконення будівель – як до будівництва, так і після нього.
Оформление технического паспорта на квартиру
Відсутність документів та права власності позбавляють користувача ділянкою перерахованих вище можливостей. Але це ще не все. Оскільки власником землі є держава чи громада, вони можуть забрати землю та знести споруду. Таке буває під час будівництва доріг та інших об'єктів.

Таким чином, приватизація землі допомагає уникнути цілої низки проблем і дає можливість розпоряджатися ним на власний розсуд.

Як приватизувати землю

Процедура залежить від призначення землі та її розташування.
Як оформити земельну ділянку:
  • Запросити дозвіл на відведення в органах місцевого самоврядування (якщо ділянка у місті) або до представництва Держгеокадастру (для земель за межами населених пунктів).
  • Здійснити кадастрову зйомку, підготувати технічну документацію.
  • Отримати кадастровий номер (він передбачає внесення в єдину систему інформації про розмір, цільове призначення, розташування, власника).
  • Подати клопотання про передачу землі у власність.
  • Зареєструвати право власності та отримати витяг з Держреєстру.

До 2013 року як документ про право власності видавався державний акт на земельну ділянку. З 2013 по 2016 роки – свідоцтво про право власності на земельну ділянку. З початку 2016 року – витяг з Держреєстру.
Оформление технического паспорта на квартиру
Самостійна реєстрація прав власності на земельну ділянку може затягнутися до року та більше. Для швидкого оформлення документів краще відразу звернутися до фахівців – скористайтесь приватним БТІ «А++». Ми здійснимо переоформлення землі без вашої участі. Доступна вартість наших послуг робить співпрацю вигідною в усіх відношеннях. Звернувшись до нас, ви заощадите час і позбавите себе біганини по інстанціях.

Залиште свій номер телефону, щоб ми передзвонили вам для безкоштовної консультації.

Наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, включаючи наступні:
  • скільки коштує приватизація землі;
  • які документи необхідні для того, щоб переоформити ділянку;
  • скільки можна приватизувати землі у вашому випадку;
  • який мінімальний термін оформлення.
Ми пропонуємо ефективне вирішення ваших завдань у форматі "під ключ".

Оформлення технічних паспортів
за 5 днів