Приватне БТІ «А++»

Етапи процесу узаконення дачного будинку

Процес узаконення дачного будинку потрібно розпочинати ще до початку будівельних робіт. Адже, щоб стати власником дачі, навіть якщо ви будете займатися зведенням будівлі власноруч, недостатньо мати право власності на землю. Не зареєструвавши будову, як того вимагає законодавство України, ви не будете її власником. Таке будівництво буде вважатися незаконним, а самовільна споруда підлягає знесенню.

Щоб уникнути помилок, довірте процес узаконення дачного будинку спеціалісту приватного БТІ «А++». Таким чином, ви заощадите дорогоцінний час і звільните себе від необхідності вистоювати у довжелезних чергах під кабінетами держслужбовців. Процес підготовки необхідного пакету документів спеціалістами приватного БТІ «А++» здійснюється у рази швидше, ніж державними БТІ.
Оформление технического паспорта на квартиру
Як узаконити дачний будинок

Побудована без оповіщення та отримання дозвільних документів споруда відноситься до розряду самовільного будівництва. Її необхідно узаконити. Процес відбувається у декілька етапів:

  1. Підготовка проектних документів сертифікованими фахівцями в організації відповідного профілю.

  2. В органах архітектури потрібно погодити умови та обмеження під будівництво або будівельний паспорт, якщо споруда не перевищує 300 м².

  3. Щоб отримати дозвіл на виконання будівельних робіт, необхідно подати заявку до державної архітектурно-будівельної інспекції. На даному етапі також пройти перевірку, яка проводиться спеціальною комісією, на справжність наданої документації. Якщо пакет документів не відповідає вимогам, комісія може відмовити в оформленні дозволів.

  4. Після завершення будівельних робіт зі зведення споруди на даний об'єкт нерухомості слід виготовити технічний паспорт.

  5. Для оформлення декларації щодо введення будівлі в експлуатацію подається заява до державної архітектурно-будівельної інспекції.

  6. На даному етапі вже оформляється право власності на збудовану споруду.
Оформление технического паспорта на квартиру
Узаконення дачного будинку — досить складний процес, який вимагає не лише багато часу, але й зусиль. Необхідно зібрати, а також правильно оформити великий пакет різноманітної документації. При наявності помилок в поданні документів вони повертаються і доводиться все починати заново. Саме тому варто довірити виконання цієї складної справи фахівцям, особливо якщо оформлення узаконити потрібно самовільне будівництво. Спеціалісти знають декілька способів узаконення дачного будинку, а саме:

  • У судовому порядку. В даному випадку узаконення дачі здійснюється без відповідних документів. Процедура здійснюється з допомогою досвідченого адвоката. Адже потрібно не лише зібрати усю необхідну документацію, але й правильно скласти позов.

  • Якщо у забудовника є правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомого майна. У документі мають бути чітко вказані відомості про право власності. Процедура здійснюється за умови надання повного пакету документації: проектної, техпаспорту, права власності на земельну ділянку та ін.

Представляючи інтереси відповідача, професіонал допоможе вирішити проблему із узаконенням у судовому порядку об'єкту нерухомості. Проте навіть за умови позитивного рішення подальші дії щодо узаконення самовільного будівництва слід виконувати відповідно до правил законодавства України. Самостійно зробити це дуже непросто. Зверніться за допомогою до фахівців. Спеціалісти приватного БТІ «А++» гарантують успішність заходу. Співробітники нашої компанії знають усі тонкощі законодавства і до того ж співпрацюють із багатьма державними інстанціями, які доводиться відвідувати під час оформлення документів.

Зміна функціонального призначення
об'єкту за 2 місяці